Maleńkie nadmorskie Sarbinowo

Standard

Sarbinowo to maleńka nadmorska miejscowość w pobliżu której leżą takie kurorty jak Mielno, Ustronie Morskie czy Chłopy. Nie zbyt popularna lecz często odwiedzana przez wczasowiczów wieś, posiada niezwykłe walory turystyczne, które odpowiadają każdym wymaganiom. Dostęp do morza, piaszczysta plaża, atrakcje, sklepy i restauracje to wszystko co łączy tę nadmorską miejscowość. Sarbinowo ma świetny dostęp do plaży prawie z każdego miejsca. Jest rozwinięte pod względem turystycznym, gastronomicznym i handlowym, a więc spełnia wymogi każdego nadmorskiego kurortu. Wyjątkowość miasteczka w porównaniu z innymi miastami, polega na tym, iż oferuję unikalne noclegi w Sarbinowie (baza Meteor) , które przyciągają rzeszę turystów chcących wypocząć w spokoju i ciszy, aby móc nacieszyć się dobrami natury.

Ze względu na położenie miasteczka, większość ośrodków uaktywnia możliwość noclegu dopiero w sezonie letnim. Sarbinowskie brzegi były stale podmywane przez Morze Bałtyckie, w związku z tym wybudowano mur oporowy o długości kilometra. Dzięki niemu obawa przez zatopieniem minęła, a miasto zdobyło deptak. Głównym punktem charakterystycznym Sarbinowa jest neogotycki Kościół ze strzelistą wieżą, wyposażony w zjawiskowo piękne witraże, które robią wrażenie nie tylko na odwiedzających kościół turystach ale także na koneserach tego rodzaju dzieł. Wypoczynek w Sarbinowie jest świetną formą na aktywnie spędzony urlop. Liczne szlaki turystyczne oraz trasy rowerowe umożliwią każdemu dostęp do ciekawych, łatwych i trudnych tras oraz niecodziennych widoków jakie można znaleźć na każdej z nich. Sarbinowo to także idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi, gdzie bezpieczeństwo, czyste plaże i spokój to podstawowe, w 100% spełnione elementy wakacji.

3 thoughts on “Maleńkie nadmorskie Sarbinowo

  1. Moniczka

    Mam już dość tych wiecznie zatłoczonych plaż w wielkich kurortach typu Mielno. Sarbinowo jest miejscem, którego od dawna szukałam. Niewielkie, ale z całą masą atrakcji i widokami nie gorszymi niż w innych bardziej popularnych nadmorskich miastach. Polecam serdecznie osobą chcącym odpocząć z dala od zgiełku i hałasu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>